Кошик
1618 відгуків

Ялинові литі гілки, вінки і гірлянди

Гілочки ялини призведенные за технологією лиття відрізняються своїм максимально наближеним до натурального виглядом. Навіть з блиского відстані складно відрізнити таку ялина від справжньої. Гілочки, які ми продаємо, вироблені в Україні з сучасними технологіями та мають всі необхідні документи, які доводять їх безпечність та якість.

Исскуственные цветы, зелень и веточки давно пользуются популярностью среди мастеров hand-made. Современные технологии зделали их максимально похожими на настоящие, но оставив неизменным их достоинство - долговечность. Ткань, пластик, бумага, фоам, метал,.. это далеко не весь перечень материалов из которых сегодня производят исскуственные цветы и зелень. Именно поэтому hand-made мастера разных направлений всегда находят для себя подходящий вариант. Нині штучні квіти і зелень використовують у декоруванні одягу і предметів інтер'єру, створення біжутерії, скрапбукінгу та кардмейкинге, виробництві інтер'єрних і екстер'єрних композицій і т. д і т. п.

В магазині товарів для творчості "Творю4ка" ви можете придбати якісні штучні квіти, зелень, гілочки і ягідки за доступними цінами. 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner